Follow by Email

13 Temmuz 2012 Cuma

Sıcaklar İçin ;)

Size iyi haberlerim var. Artık havalar öyle ısındı ki,milletin üstünde ince hırka gördüğüm zaman bile terliyorum.o yüzden size bugün bir gün içinde giyebileceğinizi düşündüğüm kombinler sunacağım ve belkide sonunda sürpriz yaparım :)

Hadi başlayalım!
1-Etek kullanın:Yaz geldiğine göre,istenmeyen tüylerden kesinlikle kurtulmuşsunuzdur.O yüzden size beğendiğim ve beğeneceğinizi düşündüğüm,uygun fiyatlı etekler paylaşacağım.
Bu etek,Forever 21 de gördüğüm ve 3 dolar olan etek.Yani 5 liraya yakın.LC Waikiki gibi mağazalarda bulabilirsiniz.

Peki bunun üstüne ne giyeriz?
İşte size öneriler! :)


2-Uçuş uçuş elbiseler giyin! Hem doğru kombinle gece,hem plajda,hem de günlük hayatta şık ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir elbise sizi kurtarır bayanlar.Benden söylemesi :) 
Kısalardan başlayalım.
Bu elbise için zaten bir kombin var ama siz isterseniz,elbisenin uçlarına elinizde kalan dantellerden ekleyip yeni bir görüntü elde edebilirsiniz ya da dantel ince bir hırka ile giyebilirsiniz.Bu elbise günlük gayet uygun :)

Bu elbisenin önündeki dalgaların başlangıcı göğüs altından ama kıvrılmaya biraz aşağıdan başladığına göre siz ince bir kemer takarak yenileyebilir ve kemerinizin renginde çanta ve oje kulanabilirsiniz. Aman dikkat! ayakkabınız elbisenin içindeki bir renkten olsun!Bu sayede gecede kullanabilirsiz.

Bu elbise için ayakkabı hazır ama siz rengini değiştirip daha şık yapabilirsiniz.Dantelleri söküp başka bir renk kullanabilir ve tamamen çıkarırsınız.Ben böyle bir elbiseye sahibim ve benimki daha kısa olduğu için siyah bir dantel ekledim ve bileklerimde olan spor botlarımı kullanıyorum.Üstüne isterseniz bir hırka, bir ceket ile kendi çizginizi katabilirsiniz.(Ben sinemaya giderken deri ceket ile pembe elbisemi giyiyorum,bu elbiseyle tek farkı kalın askılı olması)

Sıra uzunlarda: 

Bu elbiseleri seviyorum.Sakın kolye takmayın,çok kötü görünür ve vücudunuz aşağı sarkar!

resimdeki kombinin elbise için en iyi kombin olduğu düşünüyorum,zaten bu model ve renklerde çok fazla seçeneğiniz yoktur.:/

Siz bu kırmızı elbiseyi nasıl kombinlerdiniz? :)
                                                            Yorumlarınızı bekliyorum.

ŞİMDİLİK BU KADAR... :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder